Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2018

Raport bieżący nr 29/2018

Data sporządzenia: 2018-12-14

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat: Informacja o podpisaniu przez Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. i B2X Care Solutions GmbH porozumienia w przedmiocie świadczenia przez Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. usług serwisowych w relacji do produktów (telefonów komórkowych) marki Xiaomi dystrybuowanych przez firmę Dangaard na terytorium Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii.

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Treść raportu:        

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej Emitent) informuje, że Emitent oraz B2X Care Solutions GmbH z siedzibą w Monachium, Niemcy zawarły porozumienie dodatkowe do ramowej umowy serwisowej zawartej w dniu 1 września 2017 roku. Zawarte porozumienie reguluje zakres oraz zasady świadczenia przez Emitenta usług serwisowych w relacji do produktów (telefonów komórkowych) marki Xiaomi, dystrybuowanych przez firmę Dangaard na terenie Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii.

 

14-12-2018

Jerzy Maciej Zygmunt prezes zarządu
14-12-2018 Aleksandra Kunka wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.