Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2017

Raport bieżący nr 6/2017

Data sporządzenia: 2017-04-11

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat:  Uzupełnienie rekomendacji zarządu dotyczącej podziału zysku netto za rok 2016 i wypłaty dywidendy.

Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Treść raportu:                                   

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej zwanej "Spółką") w nawiązaniu do opublikowanego w dniu 7 kwietnia 2016 r. raportu bieżącego ESPI nr 5/2017 (tytuł raportu: Rekomendacja zarządu dotycząca podziału zysku netto za rok 2016 i wypłaty dywidendy) informuje o podjęciu przez Zarząd uchwały o uzupełnieniu wskazanego w powołanym raporcie wniosku dotyczącego przeznaczenia zysku wypracowanego w okresie od dnia 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r.
Zgodnie z treścią uzupełnienia, zarząd rekomenduje aby jako dzień dywidendy ustalony został dzień przypadający nie później niż w ciągu 30 (trzydziestu) dni od dnia powzięcia uchwały przez zwyczajne walne zgromadzenie, zaś jako termin wypłaty dywidendy ustalony został dzień przypadający nie później niż w ciągu 15 (piętnastu) dni licząc od dnia dywidendy.
W pozostałym zakresie opisane uzupełnienie nie modyfikuje pierwotnej treści wniosku zarządu, o którym mowa w powołanym raporcie.
Jednocześnie zarząd informuje, że ostateczną decyzję w przedmiocie przeznaczenia zysku netto za rok obrotowy 2016 oraz wypłaty dywidendy podejmie zwyczajne walne zgromadzenie.

11-04-2017 Jerzy Maciej Zygmunt prezes zarządu
11-04-2017 Aleksandra Kunka
wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.